Tuesday 18th June 2024
ବ୍ରାଞ୍ଚ ସେଲସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ପଦବୀ ପାଇଁ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ବାହାର କରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ! ଗ୍ରାଜୁଏସନ୍ କରିଥିଲେ ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ !

ବ୍ରାଞ୍ଚ ସେଲସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ପଦବୀ ପାଇଁ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ବାହାର କରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ! ଗ୍ରାଜୁଏସନ୍ କରିଥିଲେ ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ !

ସରକାରୀ ହେଉ କିମ୍ବା ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ଚାକିରୀ ଆଶାୟୀ ଜାଣିପାରିନଥାନ୍ତି । ପ୍ରତିଦିନ କେତେ ଚାକିରୀ ର ଆବେଦନ ର ଶେଷ ତାରିଖ ସରିଯାଉଛି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ କେତେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରୁଛି ତାହା ଜଣାପଡିନଥାଏ । ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ହେଉଛି ଭାରତର ଏକ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା । ଏହି କମ୍ପାନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏବଂ ସାରା ଦେଶରେ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଶାଖା ଅଛି । କନଞ୍ଜୁମର ଲୋନ୍ସ , ଧନ ପରିଚାଳନା , ବାଣିଜ୍ୟିକ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଭିତ୍ତିଭୂମି ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଏହି ସଂସ୍ଥା । ତେବେ ବେସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ଏବେ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ନେଇଆସିଛି ଚାକିରୀ ର ସୁଯୋଗ । କଟକ ପାଇଁ ବାହାରିଛି ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି । ବ୍ରାଞ୍ଚ ସେଲସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାର କରିଛି ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ । 

ପଦବୀ ର ନାମ –   ବ୍ରାଞ୍ଚ ସେଲସ୍ ମ୍ୟାନେଜର 

 

ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ରେ କ୍ଲିକ୍ କଲେ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍  ଉପରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ –

https://www.tatacapital.com/

ଚାକିରୀ କରିବାର ସ୍ଥାନ –

ଓଏସଏଲ ଟାଓ୍ୱାର ୩ , ଦ୍ୱିତୀୟ ମହଲା 

ବାଦାମବାଡି କଲୋନି , କଟକ

 

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା – 

ସ୍ନାତକ ବା ଗ୍ରାଜୁଏସନ୍ କରିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ 

 

ଅଭିଜ୍ଞତା – 

୪ ବର୍ଷ ରୁ ୬ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ।

 

କଣ ରହିବ ଏହି ଚାକିରୀ ରେ ଦାଇତ୍ୱ ?

୧) ଶାଖାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ହାସଲ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରଣନୀତି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା କୁ ପଡିବ ।

୨) ଏକ ଡିମାଣ୍ଡ ଫନେଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖି ବିକ୍ରୟ ର ପୂର୍ବାନୁମାନକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୩) ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ଜ୍ଞାନ ବଜାୟ ରଖି ଶାଖାର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭଦାୟକତା ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ବିକ୍ରୟ ରଣନୀତି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେଲସ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି ସୁଧାରିବା କୁ ପଡିବ । 

୪) ପୁନରାବୃତ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ କୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ରେଫରାଲ୍ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ବା ଚ୍ୟାନେଲ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କର ବିକାଶ ତଥା ପରିଚାଳନା କରି ସୁଲଭ ହୋମ ଲୋନ୍ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆଧାରକୁ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଯେପରି ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ଅଂଶ ହେବେ ।

୫) ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ପରୋକ୍ଷ ସୋର୍ସିଂ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକୁ ନେଇ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉତ୍ସ ମିଶ୍ରଣ ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ବିକାଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୬) ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ, ବିଲଡର୍ ଟାଇଅପ୍ , ବିକାଶକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ପ୍ରୋତ୍ସାହନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଯୋଜନା ଏବଂ ତଦାରଖ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୭) ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ନୂତନ ସ୍ଥାନଗୁଡିକର ବିକାଶକୁ ସହଜ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା କମ୍ପାନୀ ନୂତନ ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ଏବଂ ଏହାଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

୮) ଅଧିଗ୍ରହଣ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଅପରେସନ୍ ସହିତ ଶାଖା ଅପରେଟିଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ ।

 

ଚାକିରୀ ରେ କଣ କରିବେ ?

୧) ବିକ୍ରୟ ପରିଚାଳକଙ୍କ ଦଳକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବା । ଦଳ ର ଉତ୍ପାଦନକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜରରେ ରଖିବା । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଦାୟକତା ନିଶ୍ଚିତ ହେବ । 

୨) ଚ୍ୟାନେଲ ସହଭାଗୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଭାଗଗୁଡିକ ସହିତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ସହଯୋଗ କରିବା ।

୩) ଉପଯୁକ୍ତ ନିଯୁକ୍ତି, ତାଲିମ, ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ମାଧ୍ୟମରେ ସମର୍ଥନ କରିବା । ଏସଏମ୍ ଏବଂ ଆରଏମ୍ ଦଳକୁ ନେତୃତ୍ୱ ନେବା ସହିତ ତଦାରଖ କରିବା । 

୪) ଶାଖାର ସାମଗ୍ରିକ ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦାୟୀ ରହିବା ।

୫) ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଶାଖା ସ୍ତରରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣର ସକ୍ରିୟ ବଣ୍ଟନ ବ୍ୟବଧାନକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ।

 

ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ର ଅଫିସିଆଲ୍ ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଭିଜିଟ୍ କରିପାରିବେ ।

 

ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ –

https://rb.gy/dhz5fl

 

କେବଳ ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ଚାକିରୀ ଆବେଦନ ର ଶେଷ ତାରିଖ ସରିବା ଆଗରୁ ପାଆନ୍ତୁ  JOB UPDATES । ଛୋଟ ହେଉ କିମ୍ବା ବଡ, ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ସରକାରୀ ଏବଂ ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀ ର UPDATE ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ । 

ତେବେ ଡେରି ନକରି ଓଡିଆ ଡେଲି     WhatsApp group    ରେ   join କରିବା ପାଇଁ

ନିମ୍ନଲିଖିତ ଲିଙ୍କ୍ ରେ Click କରନ୍ତୁ –

https://chat.whatsapp.com/LcWKf8kn4Z9HH1v80hySeZ

 

 

 

JOB UPDATE ରହିବାପାଇଁ  https://odiadaily.in/ website କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ Visit କରନ୍ତୁ ।

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )