Friday 12th April 2024
ସେଲସ୍ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ରେ ଫାଇଭ୍ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାର ବାହାରକରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ! ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏବଂ ରାଉରକେଲା ରେ ହେବ ପୋଷ୍ଟିଂ !

ସେଲସ୍ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ରେ ଫାଇଭ୍ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାର ବାହାରକରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ! ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏବଂ ରାଉରକେଲା ରେ ହେବ ପୋଷ୍ଟିଂ !

ସେଲସ୍ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂରେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିବା ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଛି ଖୁସି ଖବର । ଫାଇଭ୍ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାର ବାହାରକରିଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି । ନାମିଦାମି ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାରରେ ବାହାରିଛି ଏହି ନିଯୁକ୍ତି । ମେଫେୟାର ରାଉରକେଲା ସହରର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ହୋଟେଲ୍ ଏବଂ ରାଉରକେଲା ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ଅନ୍ୟତମ । ରାଉରକେଲା ଏବଂ ଭୂୂବନେଶ୍ୱରରେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ହୋଟେଲ ବା ବିଜନେସ୍ କ୍ଲାସ୍ ହୋଟେଲ୍ ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ହୋଟେଲ ଯାହା ମେଫେୟାର ଗ୍ରୁପ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଆତିଥ୍ୟ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହେ । ଏହା ବ୍ୟବସାୟ ମିଟିଂ ପାଇଁ ହେଉ କିମ୍ବା ଆନନ୍ଦ ପାଇଁ, ସବୁଥିରେ ମେଫେୟାର ରାଉରକେଲା ଏବଂ ମେଫେୟାର ଭୂବନେଶ୍ୱର ହୋଟେଲ୍ ଭଲ ସ୍ଥାନ । ଉଭୟ ପାରିବାରିକ ଛୁଟି ଏବଂ କର୍ପୋରେଟ୍ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ । ଯେହେତୁ ଏହା ଗୋଟିଏ ବଡ ହୋଟେଲ୍ , ଏଥିରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ କର୍ମଚାରୀ କାମ କରନ୍ତି । ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାର ର ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ର କର୍ମଚାରୀ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ମେଫେୟାର ହୋଟେଲ୍ ଗ୍ରୁପ ର ଅନେକ ଗୁଡିଏ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍ ରହିଛି । ତେଣୁ ହୋଟେଲ୍ ମେଫେୟାର ର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ଅନେକ ଥର ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗର ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ  ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରେ ।

 

ଆପଣ ଯଦି ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟକୁ ପଢି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ

 

ପଦବୀ ର ନାମ –  ମ୍ୟାନେଜର ମାର୍କମ୍  

 

ଚାକିରୀ କରିବାର ସ୍ଥାନ –

୧) ହୋଟେଲ୍  ମେଫେୟାର  ରାଉରକେଲା

୨) ହୋଟେଲ୍  ମେଫେୟାର  ଭୁବନେଶ୍ୱର 

 

ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ରେ କ୍ଲିକ୍ କଲେ ମେଫେୟାର ଗ୍ରୁପ୍ ଅଫ୍ ହୋଟେଲ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିପାରିବେ  –

https://www.mayfairhotels.com/

ଅଭିଜ୍ଞତା –

୪ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିଲେ ଭଲ ।

ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିଲେ ଅଗ୍ରାଧିକାର ପାଇବେ ।

 

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା –

୧) ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ କୋର୍ସ କରିଥିଲେ ଅଗ୍ରାଧିକାର ପାଇବେ ।

୨) ଏମବିଏ ବା ମାଷ୍ଟର ଇନ୍ ବିଜନେସ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ ।

୩) ଏମବିଏ ସହ ଯେକୌଣସି ହୋଟେଲ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କୋର୍ସ କରିଥିଲେ ଅଗ୍ରାଧିକାର ପାଇବେ ।

 

ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ଦକ୍ଷତା –

୧) ବଜାରରେ ହୋଟେଲ ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା । ତାସହିତ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ।

୨) ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ମାର୍କମ୍ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକର ବିକାଶରେ ସୃଜନଶୀଳତା ବା କ୍ରିଏଟିଭିଟି ପ୍ରଦାନ କରିବା ।

୩) ହୋଟେଲ ରେ ବିକ୍ରୟ ପ୍ରୟାସ  ବା ସେଲସ୍ ଟ୍ରାୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ବିଭାଗକୁ ଆଦର୍ଶ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୪) ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଭାଗୀୟ ସମ୍ପର୍କ ପରିଚାଳନା ସହିତ ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ଦଳ ପରିଚାଳନା ର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ପଡିବ ।

୫) ହୋଟେଲ ବନ୍ଧକ ସହ ସମସ୍ତ ଭିଜୁଆଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ରାଣ୍ଡ ମାନଙ୍କ ସହ  ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୬) ମାର୍କେଟିଂ ଦଳକୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଡିଜିଟାଲ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ , ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ , ୱେବ୍ ଆଧାରିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ , ପଦକ୍ଷେପ, ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୭) ହୋଟେଲ ସିଏସଆର (ସମ୍ପ୍ରଦାୟ) ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୮) ହୋଟେଲ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଏକ ମୁଖ୍ୟ ହୋଟେଲ ପ୍ରତିନିଧୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ।


୯) ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଇଭେଣ୍ଟ ସହିତ ପିଆର ବା ପବ୍ଲିକ୍ ରିଲେସନ୍ , ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ବିକାଶ , ବଜେଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୧୦) ବଜାରରେ ହୋଟେଲ ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

୧୧) ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲ , ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ , ଗ୍ରାହକ ଆଧାର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ୟୁନିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟକରିବାକୁ ପଡିବ ।

 

ଅଧିକ ଜାଣିବାପାଇଁ ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ –

https://www.mayfairhotels.com/job-details/JD-MARCOM-Manager.pdf

 

ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ –

https://www.mayfairhotels.com/career.php

 

 

କେବଳ ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ଚାକିରୀ ଆବେଦନ ର ଶେଷ ତାରିଖ ସରିବା ଆଗରୁ ପାଆନ୍ତୁ  JOB UPDATES । ଛୋଟ ହେଉ କିମ୍ବା ବଡ, ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ସରକାରୀ ଏବଂ ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀ ର UPDATE ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ । 

ତେବେ ଡେରି ନକରି  ଓଡିଆ ଡେଲି     WhatsApp group    ରେ   join କରିବା ପାଇଁ

ନିମ୍ନଲିଖିତ ଲିଙ୍କ୍ ରେ Click କରନ୍ତୁ –

https://chat.whatsapp.com/LcWKf8kn4Z9HH1v80hySeZ

 

 

 

JOB UPDATE ରହିବାପାଇଁ  https://odiadaily.in/ website କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ Visit କରନ୍ତୁ ।

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )